• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

"Якісна журавлина": Пєсков знову оцінив фільм Навального про палац Путіна

Реклама на dsnews.ua

Президент Росії Володимир Путін нібито не має відношення до палацу в Геленджику, про який йдеться в фільмі, що зняв Фонд боротьби з корупцією, який очолює заарештований опозиціонер Олексій Навальний

Про це прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков сказав журналістам на питання, чи не хочуть в Кремлі дати роз'яснення у зв'язку з цим фільмом, щоб зняти питання у людей, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс.

"Тут не потрібні жоднІ роз'яснення. (...) Буквально кілька днів тому, коли з'явився цей матеріал, ми сказали, що це не відповідає дійсності, що якісь інсинуації щодо того, що президент має відношення до якихось об'єктів в Геленджику, що не відповідають дійсності. це просто брехня. Путін не має до цього ніякого відношення. Всі компіляційного матеріали, які містяться там — це хороша якісна "журавлина", яка викликає велику кількість переглядів ", — сказав Пєсков.

Пєсков негативно відповів на питання, чи користується Путін цим об'єктом і чи буває він там.

Представник Кремля сказав: "Це абсолютно не моя турбота, кому цей об'єкт належить".

"У нас багато великих, менших, зовсім великих бізнесменів, які можуть будувати будь-які об'єкти за умови, що вони діють в рамках російських законів. Але асоціювати ці об'єкти безпосередньо з президентом і стверджувати, що це об'єкт президента, це брехня", — заявив він.

Прессекретар президента також прокоментував інформацію про те, що будівництво цього об'єкта починалося за участю Управління справами президента.

"Це дуже велика організація, яка має дуже великий обсяг різних об'єктів. Вона оперує об'єктами держвласності, займається різними будівництвами, великими реставраційними роботами. Це знову ж таки не означає, що президент має якесь відношення до цих об'єктів", — сказав Пєсков.

На уточнююче питання, чи був коли-небудь Путін на території цього об'єкту в Геленджику, прессекретар сказав: "Мені невідомо про те, що він там колись був, я такою інформацією не володію".

Нагадаємо, 19 січня російський Фонд боротьби з корупцією (ФБК), очолюваний заарештованим опозиціонером Олексієм Навальним, випустив розслідування про «палац», який побудували для президента країни Володимира Путіна в курортному Геленджику. У ньому, зокрема, розповідається про історію резиденції, на зведення якої, за даними Фонду, було витрачено 100 мільярдів рублів, і показуються її інтер'єри.

У той же день Пєсков досить оперативно відреагував на розслідування Навального, але був дуже небагатослівним, заявивши, що матеріали в ньому "не відповідають дійсності".

21 січня прессекретар Путіна розвинув свою думку, назвавши розслідування "нісенітницею, "голослівними звинуваченнями" і "компіляцією", а його авторів — "шахраями".

    Реклама на dsnews.ua