• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Кандидат Трампа у Верховний суд отримав звинувачення в сексуальних домаганнях

Реклама на dsnews.ua
Суддя Бретт Кавано, висунутий президентом США Дональдом Трампом на посаду члена Верховного суду, був звинувачений у сексуальних домаганнях

Про це в неділю, 16 вересня, пише газета The Washington Post, інформує "ДС".

Про домагання розповіла професор університету Пало Алто, 51-річна Крістін Блейзи Форд.

Влітку на початку 1980-х Форд відвідала вечірку в будинку в штаті Меріленд, на якій був присутній Кавано. За словами жінки, які перебували у стані алкогольного сп'яніння Кавано і його друг заштовхнули її в кімнату, потім Кавано спробував зняти з Форд одяг. Їй вдалося вирватися і покинути будинок.

У липні 2018 року жінка направила конфіденційний лист з описом інциденту сенатора-демократа від штату Каліфорнія Дайенн Файнстайн. Сенатор сповістила Федеральне бюро розслідувань, а воно направило листа в Білий дім, попередньо прибравши ім'я автора.

14 вересня журнал The New Yorker опублікував статтю про висунуті звинувачення без вказівки імені Форд. На наступний день Кавано виступив із заявою, в якій категорично і недвозначно" відкинув звинувачення в домаганнях.

"Я не робив цього ні в школі, ні коли-небудь ще", - заявив суддя.

У той же день сенатор-республіканець від штату Айова Чарльз Ернест Грассли опублікував лист 65 жінок, які стверджували, що вони знають Кавано більше 35 років, і подчеркивавших його чесність і повагу по відношенню до жінок.

Ряд членів Демократичної партії закликали перервати розгляд кандидатури Кавано до з'ясування ситуації. На думку Файнстайн, Сенат зможе продовжити процес розгляду лише після розслідування ФБР.

Під час церемонії висунення президент США Дональд Трамп заявив, що в країні "немає нікого більш кваліфікованого на цю позицію, і нікого більш гідного". На думку президента США, 53-річний Кавано володіє бездоганними особистими якостями і неперевершеною кваліфікацією".

    Реклама на dsnews.ua