• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Кандидат у президенти Грузії почав рекламуватися на порносайті

Реклама на dsnews.ua
Кандидат у президенти Грузії від партії "Гірчі" Зураб Джапарідзе почав рекламуватися на відомому порносайті Porn-Hub

Цю інформацію підтвердив сам Джапарідзе, інформує "ДС" з посиланням на "Грузія онлайн".

За його словами, на сайті розміщені банери з наступними написами: "Не обіцяю збільшення розміру!", "Більше сексу, більше свободи!".

Як заявив Джапарідзе, ідея народилася у членів партії і це, за його словами, "звичайне бізнес-рішення". Лідер партії зазначив, що банери, тільки 8 вересня, за 4 години мали до 40 тисяч показів. Джапарідзе зазначив, що поки не вирішили, скільки грошей витратять на цю кампанію.

"Один користувач з Грузії в середньому проводить 8-9 хвилин на сайті Porn-Hub. За цей час він може бачити перифириийным поглядом мій банер. По-моєму, це в тисячі разів більш ефективна реклама, ніж всі телевізійні чи вуличні реклами-вистави всіх інших кандидатів разом узятих", - заявив Джапарідзе.

Як повідомляла "ДС", вибори президента Грузії призначені на 28 жовтня 2018 р. Це будуть останні прямі вибори президента країни.

В результаті прийнятих парламентом за ініціативою правлячої партії "Грузинська мрія" змін до конституції, вибори президента в Грузії з 2024 року більше не будуть загальними. Країна остаточно перейде на парламентську модель управління та президента будуть обирати спеціальні виборщики.

    Реклама на dsnews.ua