• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Кандидатами в прем'єри Британії офіційно стали 10 людей

Реклама на dsnews.ua
Консервативна партія Великобританії зареєструвала 10 претендентів на пост лідера політсили і, відповідно, глави уряду країни

Перелік претендентів на лідерство в партії оголосила заступник голови партійного комітету 1922 Шеріл Гіллан, інформує "ДС" з посиланням на Європейську правду.

Кандидатами стали: міністр з питань навколишнього середовища Майкл Гоув, міністр охорони здоров'я Метт Хенкок, колишній організатор парламентської більшості Марк Харпер, міністр закордонних справ Джеремі Хант, міністр внутрішніх справ Саджида Джавід, колишній міністр закордонних справ Борис Джонсон, колишня лідер Палати громад Андреа Лідсом, колишній секретар з питань праці та пенсій Естер Маквей, колишній міністр з питань Brexit Домінік Рааб і секретар з міжнародного розвитку Рорі Стюарт.

Сем Гийма, єдиний претендент, який підтримує другий референдум про Brexit, знявся з перегонів незабаром після закриття подачі заявок, заявивши, що у нього не було достатньо часу для забезпечення своєї підтримки.

Тереза Мей офіційно пішла з поста лідера Консервативної партії минулого тижня, але залишиться працювати прем'єр-міністром до тих пір, поки не буде обраний її наступник.

Партія розраховує обрати нового лідера в кінці липня.

    Реклама на dsnews.ua