• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Кенні визнаний головним матершинником в "Саус парку"

Реклама на dsnews.ua
Відсоток його лайки, розрахований на тисячу слів, становить 49,4

Користувач форуму Reddit під ніком mickjaggernaut опублікував аналіз слів, вимовних персонажами мультсеріалу "Південний парк". Частина дослідження автор виклав на онлайн-сервісі Imgur, повідомляє "ДС" з посиланням на Стрічка.ру.

З'ясувалося, що частіше інших героїв матом лається Кенні Маккормік - один з головних персонажів поряд зі своїми друзями Стэном Маршем, Кайлом Брофловски і Еріком Картманом. Відсоток його лайки, розрахований на тисячу слів, становить 49,4. Це майже в два рази вище, ніж у Картмана (25,7 відсотка), який визнаний самим говірким героєм (в середньому його мова займає 16,4 відсотка епізоду), і Кайла (23,4 відсотка).

При цьому словниковий запас Кенні є найбільш обмеженим порівняно з лексиконом інших героїв. Його небалакучість пояснюється тим, що практично постійно капюшон куртки закриває його рот, також із-за цього більшість реплік вимовляються їм нерозбірливо. Найчастіше Маккормік використовує фразу "hey guys" ("привіт, хлопці"), потім слідує лайка і різні вигуки. Для порівняння, активний лексикон інших героїв майже в три рази більше, ніж у Кенні. Картман найчастіше вимовляє слово "хлопці", Стен - dude ("чувак"), Кайл - прізвище Еріка.

Крім нерозбірливої мови, Кенні відомий роллю одвічної жертви, яку вбивають безліччю різних способів. До шостого сезону Маккормік гинуло майже в кожному епізоді, але кожен раз заново воскресав, так як його батьки народжували нового сина, абсолютно неотличимого від померлого попереднього.

"Південний парк" на даний момент налічує 267 епізодів і є другим за тривалістю американським анімаційним серіалом (перше місце у "Сімпсонів"). Показ мультфільму, створеного Треєм Паркером і Меттом Стоуном, почався в серпні 1997 року. Серіал висміює недоліки американської культури і поточні світові події, а також піддає критиці безліч глибоких переконань і табу допомогою пародії і чорного гумору. Позиціонується як мультфільм для дорослої публіки. У липні 2015-го був продовжений на п'ять сезонів.

Як раніше повідомляла "ДС", Іллічівськ ледь не став Саус Парк.

    Реклама на dsnews.ua