• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Киргизія розірвала угоду з Росією про будівництво ГЕС

Реклама на dsnews.ua
Закони вступають в силу після закінчення 15 днів з дня офіційного опублікування

Президент Киргизії Алмазбек Атамбаєв затвердив денонсацію угоди з Росією про будівництво і експлуатації Камбаратинской ГЕС-1 і Верхньо-Нарынского каскаду ГЕС. про це повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу президента Киргизької Республіки.

"Відповідно до Законів україни, Міністерству закордонних справ Киргизької Республіки в установленому порядку доручено повідомити Уряд Російської Федерації про денонсацію зазначених Угод", - йдеться в повідомленні.

Також уточнюється, що Закони вступають в силу після закінчення п'ятнадцяти днів з дня офіційного опублікування.

Варто зазначити, що наприкінці минулого року Атамбаєв заявляв, що з-за власних економічних проблем Росія не зможе фінансувати ці проекти.

Киргизія і Росія підписали першу угоду про будівництво Камбаратинской ГЕС-1 в 2009 році.

Будівництво Верхньо-Нарынского каскаду ГЕС велося з 2013 по 2015 роки згідно з міжурядовою угодою між Киргизією і Росією.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", 12 серпня 2015 року Киргизстану і Казахстану прибрали митний контроль на спільному кордоні . Свій дозвіл на відкриття кордонів офіційно дали президенти Киргизстану Алмазбек Атамбаєв і Казахстану Нурсултан Назарбаєв. Як відомо, досі до ЄАЕС належали Росія, Білорусь, Казахстан і Вірменія.

    Реклама на dsnews.ua