• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Компанія, яка займалася будівельними роботами у "палаці Путіна", назвала його "резиденцією президента РФ"

Реклама на dsnews.ua

Московська компанія "Аерокомплекс", яка оснащує аеропорти наземним обладнанням, побічно підтвердила, що "палац Путіна" в Геленджику пов'язаний з президентом Росії Володимиром Путіним

Про це йдеться у повідомленні видання "Відкриті медіа", передає "ДС".

На головній сторінці сайту компанії повідомляється, що співробітники "Аерокомплексу" встановлювали радіотехнічне обладнання «на вертолітних майданчиках резиденцій президента РФ "Бочаров струмок", "Ново-Огарьово","Прасковіївка". "Прасковєєвка" — це найближче до "палацу Путіна" село.

Після того, як на це звернули увагу ЗМІ, з сайту компанії прибрали інформацію про резиденцію «Прасковєєвка». Ця сторінка залишилася в веб-архіві, крім того, зберігся її скріншот.

Гендиректор "Аерокомплексу" Олександр Биковський повідомив "Відкритим медіа", що «вся інформація написана на сайті». Інші його коментарі видання не наводить.

Прессекретар президента Дмитро Пєсков сказав, що "це просто компанія і всі питання треба адресувати їй". "Наразі ще раз підтверджую, що президент не має ніякого відношення до цього об'єкта»", — сказав представник Путіна.

Видання відзначило, що вертолітний майданчик знаходиться всередині спеціальної безпольотної зони URP116, закритої для повітряних суден усіх класів. Майданчик називається "Пансіонат Прасковєєвка» і може прийняти вертольоти посадковою масою до 13 тонн.

Нагадаємо, 19 січня Фонд боротьби з корупцією оприлюднив двогодинний ролик про будівлю в селищі Прасковєєвка під Геленджик, цей будинок в розслідуванні називається «палацом Путіна».

    Реклама на dsnews.ua