• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Конфлікт в Нагірному Карабасі: Ердоган підтвердив, що Туреччина буде контролювати перемир'я

Реклама на dsnews.ua

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що разом з російськими миротворцями візьме участь в контролі перемир'я в Нагірному Карабасі, де Москва, Баку і Єреван підписали історичну угоду, яка знаменує кінець війни

Про це йдеться в повідомленні турецького телеканалу TRT Haber, передає "ДС".

Повідомляється, що під час розмови з президентом Росії Володимиром Путіним Ердоган сказав, що Анкара візьме участь в роботі місії з контролю за перемир'ям в Карабасі.

"Туреччина разом з Росією візьме участь в роботі місії зі спостереження за припиненням вогню в звільнених районах Карабаху", — заявив турецький лідер.

Відзначається, що здійснювати спостереження Туреччина буде за допомогою спільного підприємства, яке буде створено на обумовленій Азербайджаном території. Також Ердоган додав, що такі ж механізми, які застосували в Карабасі, можна застосувати і в Сирії. І акцентував увагу, на необхідність повернення переміщених азербайджанців додому.

"Необхідним є створення коридору між Азербайджаном і ексклавом Нахічевань, а також повернення переміщених азербайджанців до їх будинків", — уточнив президент Туреччини.

Як писала "ДС", 10 листопада до Вірменії прибули російські військовослужбовці підрозділів 15-ї миротворчої бригади.

    Реклама на dsnews.ua