• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Конгрес США може поставити питання про слухання про імпічмент Трампа

Реклама на dsnews.ua
Демократи в Палаті представників США можуть поставити питання про проведення слухань про імпічмент президента Дональда Трампа

Про це заявив американський конгресмен Джеррі Надлер, передає "ДС" з посиланням на "Голос Америки".

За даними видання Надлер, в ефірі CNN заявив, що американський лідер "оточив себе пройдисвітами" і був частиною широкої "змови проти американського народу" з метою перемогти на виборах в 2016 році.

Заява конгресмена пов'язано з тим, що федеральні прокурори звинуватили колишнього адвоката Трампа Майкла Коена в організації виплати відступних у розмірі 280 000 доларів двом жінкам, стверджував, що вони складалися в любовному зв'язку з Трампом, в обмін на їх мовчання перед виборами.

Прокурори заявили, що зазначені виплати проводилися в координації c Трампом і за його вказівкою.

На думку Надлера, якщо ці твердження щодо Трампа виявляться правдою", то вони, безумовно, можуть стати підставами для імпічменту".

"Це може призвести до відсторонення президента від посади, якщо Сенат визнає його винним двома третинами голосів. Втім, це сумнівна перспектива, враховуючи, що республіканці збережуть контроль над Сенатом і в новому складі Конгресу, який приступить до роботи в січні", - зазначає видання.

Надлер заявив, що законодавцям треба буде "вивчити все це" з урахуванням висновків спецпрокурора Роберта Мюллера з приводу тверджень про те, що Трамп і його штаб вступали в змову з Росією, щоб допомогти йому перемогти, а також про те, що вже на посаді президента Трамп перешкоджав здійсненню правосуддя.

Зазначимо, раніше Трамп обрушився з критикою на колишнього директора ФБР Джеймса Комі, який очолював "російське" розслідування до Мюллера і був звільнений президентом.

    Реклама на dsnews.ua