• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Конгрес США прийняв рішення про нові санкції проти "Північного потоку-2"

Реклама на dsnews.ua

Представники обох палат Конгресу США — Палати представників і Сенату — домовилися про включення в оборонний бюджет Сполучених Штатів на 2021 рік нових санкцій відносно споруджуваного російського газопроводу "Північний потік-2"

Про це повідомили відразу кілька поінформованих джерел, повідомляє "ДС" з посиланням на Bloomberg.

Обмеження торкнуться страхових і сертифікаційних компаній, які вже співпрацюють з російськими судами при завершенні будівництва трубопроводу, або збираються це зробити.

Як відомо, перші санкції щодо "Північного потоку-2" були введені в кінці минулого року, незадовго до планового закінчення робіт. Через них проєкт покинула швейцарська компанія Allseas, що надала судно-трубоукладач.

Згодом йому знайшли заміну — російське судно "Академік Черський", однак у нього виникли проблеми через неможливість укласти договір страхування. Страхові компанії відмовляються брати участь в проєкті через ризик потрапити під санкції США.

Як повідомляла "ДС", 20 жовтня Державний департамент США оголосив про рішення розширити найближчим часом санкції проти газопроводу "Північний потік — 2". Під нові обмеження зокрема підпадають компанії, які допомагають модернізувати або встановлювати обладнання на судна, які використовуються для укладання труб.

    Реклама на dsnews.ua