• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Конгрес США взявся за Facebook в справі про політичну рекламу Росії

Реклама на dsnews.ua
Комітет з розвідки палати представників США запитує інформацію про закупівлі політичної реклами в Facebook російської "фермою тролів" з метою вплинути на вибори в США

Про це пише Financial Times, передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

Член комітету з розвідки, сенатор від Демократичної партії Адам Шифф заявив, що у соцмережі запитується додаткова інформація.

"Ми запитуємо у Facebook більше інформації. Є багато питань без відповідей. Є питання про те, який юридичний процес, нам потрібно використовувати, щоб отримати цю інформацію від Facebook. Але, чесно кажучи, я стурбований тим, що нам так багато часу знадобилося, щоб дізнатися, що росіяни заплатили не менше $ 100 000 за рекламні оголошення, спрямовані на те, щоб спробувати вплинути на наш виборчий процес", - сказав Шифф.

Нагадаємо, 6 вересня директор служби безпеки Facebook Алекс Стамос заявив, що протягом двох років пов'язані з Росією акаунти купували рекламу в соцмережі, яка носила політичний характер. Представники Facebook повідомили, що вони простежили продаж реклами на загальну суму $ 100 тис. Було виявлено, що 3300 рекламних оголошень мали сліди, які вели до російської компанії.

Як відомо, компанія Facebook передала спецпрокурору США Роберту Мюллеру дані про продаж рекламних місць в соціальній мережі по запитах з Росії.

    Реклама на dsnews.ua