• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Корейський кінорежисер Кім Кі Дук помер через ускладнення після коронавірусу, — ЗМІ

Знаменитий корейський кінорежисер, лауреат Каннського, Венеціанського і Берлінського кінофестивалів Кім Кі Дук помер у віці 59 років через ускладнення, викликані коронавірусом

Кінорежисер Кім Кі Дук
Кінорежисер Кім Кі Дук
Реклама на dsnews.ua

Режисер помер в Латвії, куди приїхав, щоб придбати нерухомість, передає "ДС".

За інформацією порталу Delfi, яку він наводить з посиланням на режисера Віталія Манського, Кім Кі Дук прибув до Латвії 20 листопада. З 5 грудня він не виходив на зв'язок. У ніч на 11 грудня він помер в лікарні від ускладнень у зв'язку із захворюванням коронавірусом.

Корейський кінематографіст мав намір придбати будинок в Юрмалі й оформити посвідку на проживання в Латвії. Після того як режисер не з'явився на призначену зустріч, колеги почали шукати його, уточнюючи інформацію в латвійських лікарнях. Через строгих правил щодо захисту особистих даних цей пошук був утруднений.

Кім Кі Дук народився 20 грудня 1960 року в Південній Кореї. На початку 90-х він вивчав витончені мистецтва в Парижі, а в 1993 році отримав нагороду Інституту сценаристів за найкращий сценарій до фільму "Художник і злочинець, засуджений до смерті". За свою кар'єру в якості кінорежисера він отримав безліч нагород, включаючи головний приз Венеціанського кінофестивалю в 2012 році за стрічку "П'єта", чотири нагороди Венеціанського кінофестивалю в 2004 році за фільм "Порожній будинок", приз Берлінського міжнародного кінофестивалю в 2004 році за кращу режисуру за стрічку "весна, літо, осінь, зима ... і знову весна".

    Реклама на dsnews.ua