• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Коронавірус змінив свої основні симптоми, — вчені

Мутації коронавірусу призвели до зміни його основних симптомів. Тепер ними вважаються головний біль, нежить і біль в горлі

Реклама на dsnews.ua

Про це заявляють вчені одного з найстаріших університетів Англії — Королівського коледжу Лондона, передає "ДС" з посиланням на Mirror.

Разом з тим Всесвітня організація охорони здоровʼя поки вважає головними симптомами COVID — 19 лихоманку, сухий кашель і стомлюваність. Головний біль, закладеність носа і біль в горлі вважаються менш поширеними симптомами.

Національна служба охорони Здоровʼя Великобританії вважає основними симптомами лихоманку, тривалий кашель і втрату нюху і смаку.

Вчені розповіли, що на початку пандемії сильний кашель спостерігався у 46% тих, що заразилися. Але тепер основними стали інші симптоми.

Професор генетичної епідеміології Тім Спектор вважає важливим, щоб хворі з ознаками застуди проходили тестування. За його словами, "індійський" варіант коронавірусу нагадує просту застуду у молодих людей і вони можуть стати джерелом поширення COVID-19.

Раніше лікарі в Індії розповіли, чим небезпечний варіант коронавірусу. Вони помітили симптоми, яких зазвичай не буває у пацієнтів зі звичайним COVID-19.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua