• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Кремль звинуватив Європу в розриві відносин і віддаленні від російської мови

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров звинуватив Брюссель у розриві відносин між Росією і Євросоюзом

Сергій Лавров
Сергій Лавров
Реклама на dsnews.ua

Таку заяву він зробив в ході спільної прес-конференції за підсумками зустрічі зі своїм фінським колегою Пеккою Хаавісто, інформує "ДС" з посиланням на Lenta.ru.

Представник кремлівської влади заявив, що розрив відносин між Москвою і Брюсселем відбувається вже протягом багатьох років і нібито "каркас цих відносин був свідомо зруйнований за ініціативою Брюсселя".

При цьому Лавров звинуватив ЄС в нібито "потуранні" по відношенню до якихось "порушень прав російського і російськомовного населення", а також "нападок" на російську мову і культуру в Україні, країнах Балтії та якихось інших країнах.

"Я думаю, відбувається не віддалення Росії від Євросоюзу, а віддалення самого Євросоюзу від російської мови, від російської культури, від усього російського, а значить від Російської Федерації", — додав російський міністр.

Нагадаємо, 12 лютого глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Кремль допускає розрив зв'язків з ЄС, якщо офіційний Брюссель "буде вводити санкції, які створюють ризики для чутливих секторів російської економіки".

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua