• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Кремлівські боти в Twitter поширюють дезінформацію про "жовтих жилетах", - Bloomberg

Реклама на dsnews.ua
Проросійські акаунти у Twitter почали поширювати неправдиву і неперевірену інформацію про протести "жовтих жилетах" у Франції

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на Bloomberg.

У повідомленні зазначено, що президент Еммануель Макрон успішно уникнув кібератак і фальшивих повідомлень у новинах в 2017 році, однак проросійські акаунти в Twitter активізувалися на тлі протестів "жовтих жилетів".

Як повідомляється, серед 600 акаунтів у Twitter, що пропагують погляди Кремля, в даний час головним хештегом є "#giletsjaunes", французьке назву так званого протестного руху "Жовті жилети".

За словами Брета Шафера, аналітика альянсу з соціальних мереж у Вашингтоні, новини про протести були на вершині активності протягом тижня.

"Це досить переконливий ознака того, що існує зацікавленість у посиленні конфлікту" для аудиторії за межами Франції", - сказав він.

Він зазначив, що головною темою недавніх повідомлень у зазначених мікроблогах є те, що правоохоронні органи Франції нібито знаходяться на межі заколоту.

"Це твердження, яке, здається, не підтверджується фактами, нагадує інші кампанії з дезінформації, підтримуваної Кремлем, які намагаються викликати недовіру до західним урядам і показують, що ліберальні демократії знаходяться в занепаді", - додав він.

Як повідомляла "ДС", 8 грудня під час масової акції "жовтих жилетах" в Парижі деякі протестувальники розгорнули прапор терористичної "ДНР".

    Реклама на dsnews.ua