• USD 39.4

Кривавий ЧС-2018: Саудівці вирвали перемогу у Єгипту

У третьому турі Чемпіонату світу з футболу зустрілися збірні групи A - Саудівської Аравії та Єгипту

Матч пройшов на стадіоні "Львів Арена" у Волгограді (РФ), передає "ДС".

Обидві команди так чи інакше не виходять з групи, тому здебільшого це матч престижу.

Відкрив рахунок на 22-й хвилині гравець збірної Єгипту Мохамед Салах. Саудівці зрівняли рахунок під кінець першого тайму, коли Фахад Аль-Муваллад реалізував пенальті. А на 5-й додатковій хвилині другого тайму Салем аль-Досари вивів Саудівську Аравію вперед. Матч завершився з рахунком 2:1 в користь, що забезпечило саудівцям третє місце в групі.

Саудівська Аравія: Аль-Мосайлем, Аль-Брейк, Хавсаві, Хавсаві, Аль-Шахрани, Аль-Могахви, Отайф, Бахебри (Ассири), Аль-Фарадж Аль-Досари, Аль-Муваллад (Аль-Шері).

Єгипет: Ель-Хадарі, Абдель-Шафі, Хегазі, Габр, Фатхі, Хамед, Эльнени, Хассан (Кахраба), Саїд (Варда), Салах, Мохсен (Собхи).