• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Особистий помічник Байдена захворів на COVID-19, - ЗМІ

Чиновник апарату РНБО Білого дому, який був поруч з президентом США Джо Байденом упродовж останнього тижня в його європейському турне, отримав позитивний результат і зараз перебуває в ізоляції

Особистий помічник Байдена захворів на COVID-19, - ЗМІ;
Особистий помічник Байдена захворів на COVID-19, - ЗМІ;
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні агенства Bloomberg, передає "ДС".

"Помічник з Білого дому, який супроводжував Джо Байдена на міжнародних самітах в Європі минулого тижня, отримав позитивний результат на коронавірус до того, як президент встиг повернутися до США," — пишуть журналісти.

Ім’я чиновника не розкривається, однак відомо, що він працює в апараті Ради національної безпеки Білого дому.

Низка інших представників делегації США, які контактували з ним під час європейського турне президента, також не полетіли до США разом з Байденом на "борту номер один", як це планувалося спочатку. Вони повернулися додому пізніше, на інших урядових літаках.

Також уточнюється, що помічник отримав позитивний результат після проведеного експрестесту, здав аналіз для ПЛР-тесту й зараз перебуває на карантині в Шотландії.

Як писала "ДС", у Білому домі після повідомлень про хвору на COVID-19 представницю Білого дому Джен Псакі заявили, що президент Байден здав негативний результат тесту на коронавірус.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua