• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Лідер республіканців у Сенаті: Трамп і Ко нагодували натовп брехнею

Реклама на dsnews.ua

Лідер республіканської більшості в Сенаті США Мітч Макконнел звинуватив президента Дональда Трампа в підбурюванні своїх прихильників до штурму Капітолію, а також у брехні про фальсифікації на президентських виборах

Про це заявив на засіданні верхньої палати американського парламенту лідер республіканської більшості в Сенаті США Мітч Макконнел, передає "ДС" з посиланням на "Букви".

Макконнел підкреслив, що учасники штурму "були спровоковані президентом та іншими впливовими людьми". Таким чином впливовий сенатор вперше публічно заявив про відповідальність Трампа за штурм.

"Натовп нагодували брехнею", — зазначив Макконнел, маючи на увазі спроби Трампа оскаржити результати президентських виборів на підставі неправдивих заяв про нібито фальсифікації результатів голосування.

"Їх спровокував президент та інші впливові люди. І вони намагалися використати страх і насильство, щоб зупинити конкретну процедуру, здійснювану першою гілкою федерального уряду, яка їм не подобалася", — додав сенатор.

Нагадаємо, 6 січня прихильники Дональда Трампа увірвалися в будівлю Капітолію. В результаті заворушень загинули 5 людей, було заарештовано 68 осіб.

    Реклама на dsnews.ua