• USD 26.9
  • EUR 31.7
  • GBP 37.3
Спецпроєкти

Лідери G7 обговорили можливий лабораторний витік COVID-19 у Китаї

На саміті G7 (країн "Великої сімки") обговорили версію лабораторної витоку COVID-19. Можливо, вона буде більш ретельно перевірена на другому етапі розслідування

Тедрос Аданом Гебрейесус
Тедрос Аданом Гебрейесус
Реклама на dsnews.ua

Про це на брифінгу заявив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоровʼя (ВООЗ) Тедрос Аданом Гебреєсус, передає "ДС" з посиланням на CNN.

За його словами, на саміті обговорювалося питання походження коронавірусу, в тому числі ідея про те, що пандемія могла виникнути через лабораторний витік. Він також додав, що перша фаза розслідування ВООЗ в Китаї не була остаточною.

"Ми вважаємо, що всі гіпотези повинні бути відкриті, і нам потрібно перейти до другого етапу (розслідування, — "ДС"), щоб дійсно дізнатися походження", — зазначив Гебреєсус .

Зазначимо, у березневому звіті ВООЗ було перераховано чотири можливі способи початку пандемії. При цьому найменш вірогідним було названо витік з лабораторії в Ухані.

"Нам потрібна співпраця з китайською стороною, нам потрібна прозорість, щоб зрозуміти або встановити походження цього вірусу", — додав гендиректор ВООЗ.

Нагадаємо, на саміті G7 домовилися виділити 100 млрд доларів країнам, що постраждали від COVID-19.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua