• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Лондон не буде виводити війська з Німеччини для стримування російської агресії

Реклама на dsnews.ua
Міністр оборони Британії Гевін Вільямсон розпорядився, щоб сотні британських військових залишалися на території Німеччини для стримування російської агресії

Міноборони Великобританії вирішило відмовитися від попередніх планів вивести всі сили з Німеччини до 2020 року, повідомляє "ДС" з посиланням на The Times.

На території Німеччини дислоковані понад 200 британських військових і 400 членів їх сімей. Так, у Німеччині розміщений інженерний полк, що є провідним підрозділом НАТО для перетину річок танками там, де мости були зруйновані.

У розпорядженні полку машини-амфібії M3. Він надалі продовжить базуватися в районі полігону Sennelager біля міста Падерборн.

Також міноборони Британії планує зберегти за собою склад для броньованої військової техніки у місті Монхенгладах, здатний розмістити близько 2 тисяч танках.

Вільямсон вважає, що в даний час Росія нібито представляє загрозу, таку ж, як у часи "холодної війни".

За даними джерел видання, Вільямсон хоче послати Росії сигнал, що Британія залишається відданою безпеки Європи і після виходу з ЄС. Також це стане сигналом для Німеччини про те, що необхідно більше інвестувати в оборону.

Великобританія раніше вказала на Москву після атаки 4 березня, Кремль усе заперечував. Після цього Великобританія і її союзники вигнали десятки російських дипломатів, що підштовхнуло Росію відповісти тим же. США ввели нові санкції за цю атаку. Скрипали вижили після отруєння, але залишки "Новачка" у флаконі від духів підібрав місцевий житель і подарував своїй подрузі, яка пізніше померла.

    Реклама на dsnews.ua