• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Лондон не виключає нові санкції проти РФ за доповіді по справі Литвиненка

Реклама на dsnews.ua
Кемерон подумує, як би ще "обмежити" Росію

Щодо Росії можуть бути впроваджені "нові обмежувальні заходи" після того, як в Лондоні була опублікована доповідь за підсумками відкритого розслідування про причини смерті екс-офіцера ФСБ Олександра Литвиненка. Як передає "ДС", про це заявив прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон в інтерв'ю телеканалу The Sky News.

"Те, що сталося, абсолютно жахливо, і цей доповідь підтверджує те, в чому ми завжди були впевнені, і те, у що вірили під час цього страшного вбивства попереднє лейбористський уряд - ініціатива цього дії виходила від держави", - заявив Кемерон.

"Тому попередній уряд вжив заходів, вислав російських дипломатів, видала ордери на арешти, припинило співпрацю спецслужб. І ці заходи зберігаються, і сьогодні ми заморозили активи, направили в прокурорську службу запит про те, що ще може бути зроблено. Зараз нам потрібно повністю прочитати доповідь, взяти все під увагу", - додав прем'єр.

Як відомо, Литвиненко, який втік в 2000 році до Великобританії, помер у листопаді 2006 року, незабаром після отримання британського громадянства. Фахівці британського Агентства з охорони здоров'я стверджували, що виявили в організмі значну кількість радіоактивного полонію-210. Основними підозрюваними у справі Литвиненка проходять російський бізнесмен і депутат Держдуми Андрій Луговий (ЛДПР) і підприємець Дмитро Ковтун.

Читайте також:

Нагадаємо, сьогодні лондонський суд визнав президента РФ Володимира Путіна "ймовірно" причетним до загибелі колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка. У РФ вважають, що кримінальну справу було політизоване і "затьмарило загальну атмосферу двосторонніх відносин".

    Реклама на dsnews.ua