• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Лукашенко наказав "миттєво розібратися" з воювали на Донбасі бойовиками

Реклама на dsnews.ua
За його словами, деякі так звані сміливі люди, які воювали на Донбасі, позують вже в Мінську зі зброєю

Президент Білорусі Олександр Лукашенко зажадав від силовиків негайно розібратися з присутністю в країні бойовиків, що воювали в Україні з тієї чи іншої сторони. Про це він заявив сьогодні на нараді з нагоди затвердження рішення на охорону державного кордону органами прикордонної служби, передає "ДС" з посиланням на агентство БЕЛТА.

"Ніяких позерів, ніяких бойовиків в країні бути не повинно", - різко заявив він.

При цьому Лукашенко зазначив, що йому відомо, що "деякі так звані сміливі люди, які воювали на Донбасі бойовики, позують вже в Мінську зі зброєю".

Також він підкреслив, що відносини Білорусі до таких воякам, які воювали в Україні з тієї чи іншої сторони, відомо. "Розбирайтеся миттєво разом з міліцією і КДБ", - підкреслив він.

Читайте також:

Нагадаємо, в листопаді 2015 року МВС Білорусі заявило, що збирається порушити кримінальні справи стосовно громадян цієї країни, які брали участь у бойових діях на Донбасі - як на стороні бойовиків, так і на стороні України.

Як повідомляла "ДС", в серпні президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що ніякої інтервенції з території його країни на територію України не буде.

    Реклама на dsnews.ua