• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Лукашенко закликав білорусів дякувати Богові за снігопади і благати про нові

Реклама на dsnews.ua
Білорусів закликали не страждати, а ворушитися, щоб розчистити і дороги, і підходи, і двори

Президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав білорусів радіти рясного снігопаду, який обрушився на країну. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на білоруське видання Naviny.

"Нам треба дякувати богу, що він нам послав цю стихію. Я думаю, селяни або люди, які працюють з природою, можуть більше вам про це розповісти", - сказав він на нараді з ліквідації наслідків стихії.

За його словами, в минулому році в Білорусі через дефіцит опадів "повысыхали річки і озера висохли", тому чим більше випаде снігу, тим швидше в країні відновиться екологічну рівновагу.

"Дай Бог, щоб ще три-чотири таких циклону пройшли над країною", - сказав Лукашенко.

При цьому він зазначив, що випали 20 сантиметрів опадів - це не стихійне лихо і "страждати і стогнати не треба", а "треба поворухнутися, щоб розчистити і дороги, і підходи, і двори".


Читайте також:

Як повідомляють ЗМІ, 12 січня в Білорусь з Європи прийшов циклон "Даніелла", що приніс сильні опади - снігопади і дощі на півдні країни. В країні з-за складних погодних умов було оголошено помаранчевий рівень небезпеки. У багатьох містах було ускладнено рух транспорту.

    Реклама на dsnews.ua