• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Лукашенко зібрався законодавчо заборонити "протестний" біло-червоно-білий прапор Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко, який раніше називав біло-червоно-білий прапор республіки, заявив, що парламент розгляне законопроєкт про неприпустимість "героїзації нацизму"

Про це Лукашенко заявив під час вручення вірчих грамот послу Ізраїлю, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу самопроголошеного президента.

"Наші держави послідовно відстоюють абсолютну неприпустимість перегляду її підсумків і героїзації нацизму (до речі, найближчим часом наш парламент розгляне законопроєкт про неприпустимість героїзації нацизму в Білорусі). Так званої героїзацією сьогодні грішать дуже багато країн, особливо розташовані поруч з нами. А даремно. Переконаний, що ніякі заслуги перед вітчизною не можуть виправдати злочини проти людства", — сказав він.

Білоруське видання TUT.by вказує, що раніше Лукашенко говорив, що не ходить під біло-червоно-білим прапором, оскільки він нібито є "фашистським". Раніше самопроголошений президент республіки обіцяв "прибрати цю фашистську символіку з суспільства".

    Реклама на dsnews.ua