• USD 27.9
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

МНС РФ вирішило закупити понад 400 безпілотників "для льодів і пожеж"

Реклама на dsnews.ua
Деякі апарати коштують понад 440 тис грн

МНС Росії має намір додатково закупити в цьому році 422 безпілотника. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на "Газету.Ru".

Зокрема, начальник департаменту авіаційно-рятувальних технологій і безпілотної авіації МНС Росії, генерал-лейтенант внутрішньої служби Володимир Светельский заявив, що в даний час на озброєнні МНС полягає 287 безпілотних літальних апаратів: вертолітного типу - 245 і літакового - 42.

"І вони себе дуже добре зарекомендували. З допомогою безпілотників ведеться моніторинг лісових пожеж і льодової обстановки на річках. При цьому вони дешеві у використанні", - зазначив Светельский.

Він додав, що ціна апарату залежить від кількості часу, який він у повітрі знаходиться, і від його функціональних можливостей. Так, ціна апарату "Фантом-3" з усім обладнанням становить 190 тисяч рублів (майже 60 тисяч гривень - ред.), але є і більш дорогі машини, які стоять за 1,4 млн рублів (понад 440 тисяч гривень - ред.).

Читайте також:

Як раніше повідомляла "ДС", дрони ("коптеры") фірми SZ DJI Technology моделі "Фантом" третього покоління, відмовляються злітати на території анексованого Росією Криму. Експерти вважають, що найбільший китайський виробник безпілотників, ймовірно наслідуючи санкцій США, вніс зміни в програму пристроїв.

    Реклама на dsnews.ua