Медальний залік Олімпіади-2018

25 лютого - останній день змагань в рамках Олімпіади 2018

Сьогодні в Пхенчхані пройде урочиста церемонія закриття ХХІІІ зимових Ігор (13:00 за київським часом), а також відбулися фінальні етапи змагань з бобслею, керлінгу, лижних гонок і хокею на льоду. Розіграли 4 комплекти олімпійських медалей.

Першість за кількістю медалей на зимових Олімпійських іграх 2018, з урахуванням останнього змагального дня, - у Норвегії. Спортсмени норвезької збірної вибороли рекордну кількість медалей - 39 нагород, з них 14 золотих, 14 срібних, 11 брнозовых. На другому місці в медальному рейтингу Олімпіади - Німеччина з 31 медаллю, третє місце у Канади (29 медалей).

3. Стіна Нільссон (Швеція)

Переможцем медального заліку Олімпійських ігор в Пхенчхані стала команда Норвегії. В останній змагальний день Маріт Бйорген принесла 14-е золото своїй команді. Більш того, завдяки цій медалі норвезька лижниця стала найбільш титулованою спортсменкою в історії білих Олімпіад, перевершивши досягнення свого співвітчизника біатлоніста Уле Айнара Бьорндалена.

Німеччина в загальному заліку стала другою, поступившись норвежцям за загальною кількістю нагород, команда Канади - третьої.

Збірна України з єдиним золотом фристайлиста Олександра Абраменка зайняла 21-е місце.