• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Клімкін повідомив Могерини про докази агресії Росії проти України на Азові

Реклама на dsnews.ua
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін на зустрічі з Високим представником Євросоюзу із закордонних справ і політики безпеки Федерикой Могерини повідомив про докази агресії Росії проти України в районі Керченської протоки

Про це повідомляє прес-служба українського МЗС в Facebook, передає "ДС".

"На полях 25-го міністерського засідання ОБСЄ (місто Мілан, Італія) міністр Павла Клімкін зустрівся з Високим представником ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федерикой Могерини. Міністр детально зупинився на доказах спланованого здійснення акту неприкритої агресії РФ проти України в районі Керченської протоки і, як наслідок, загострення безпекової ситуації в Чорному і Азовському морях. Сторони обговорили ситуацію на Донбасі і перспективи початку миротворчої місії ООН на підтримку імплементації Мінських домовленостей", - сказано в повідомленні.

Також сторони обговорили шляхи подальшого вдосконалення політики санкцій проти Росії за підрив територіальної цілісності і суверенітету України, а також питання підтримки з боку ЄС реформ у секторі безпеки і оборони України та виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС".

"З метою обговорення подальших спільних дій Високий представник запросила Павла Клімкіна прийняти участь у заходах в рамках засідання Ради міністрів закордонних справ країн Євросоюзу 10 грудня у Брюсселі... Міністри закордонних справ ЄС запросили главу МЗС України на своє засідання для обговорення допомоги Україні у протидії агресії Росії в Азовському і Чорному морях", - додали в МЗС України.

Нагадаємо, раніше в Кабміні заявили, що міжнародне співтовариство має посилити антиросійські санкції після збройної агресії в Керченській протоці.

    Реклама на dsnews.ua