• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Світ знаходиться в самому початку пандемії COVID-19, - головний інфекціоніст США

Реклама на dsnews.ua
Світ все ще знаходиться на початковому етапі пандемії коронавирусной інфекції, і кількість жертв у майбутньому може різко зрости

Про це в інтерв'ю італійській газеті "Корр'єре делла сера" заявив американський інфекціоніст, головний експерт робочої групи по боротьбі з коронавірусом доктор Ентоні Фаучі, передає "ДС" з посиланням на "Цензор.НЕМАЄ".

"Ми бачимо великі спалахи в Бразилії, ПАР і зараз в Азії, тому ми поки на початку глобальної пандемії, що, дуже ймовірно, посилиться, перш ніж ослабне", - сказав Фаучі.

Він зазначив, що, якщо країни світу не будуть разом приймати скоординовані заходи для стримування пандемії вірус буде поширюватися активно ще кілька місяців.

Крім того, Фаучі вказав, що спалах коронавіруса в США як і раніше не вдалося взяти під контроль.

"Погано те, що деякі штати в спробі відновити діяльність почали діяти дуже швидко в тому, що стосується ослаблення обмежень. Багато людей, особливо молодь, порушували рекомендації. В результаті ми бачимо зростання числа інфікованих в таких штатах, як Каліфорнія, Арізона, Флорида і Техас", - сказав він.

США займають перше місце за кількістю заражень коронавірусом і випадків летальних результатів серед всіх країн світу. Згідно з даними статистичного сайту Worldometer, у США з початку спалаху вірусу діагностовано понад 3,1 млн випадків зараження, понад 134 тис. хворих померли.

    Реклама на dsnews.ua