• USD 36.6
  • EUR 35.6
  • GBP 40.3
Спецпроєкти

"Світ втомився від брутальної чоловічої політики": Матвієнко відзначилася несподіваною заявою

Реклама на dsnews.ua

Сучасний світ втомився від "агресивної чоловічої політики", настає "ера м'якої сили", де особливу роль гратимуть жінки-керівники

Таку думку висловила голова Ради Федерації Валентина Матвієнко, виступаючи перед фіналістами конкурсу "Лідери Росії", передає "ДС" із посиланням на Znak.

"Зараз як ніколи важливо більше задіяти жінок для вирішення гострих проблем, пошуку ефективних відповідей на виклики сучасності, залучати жінок-лідерів у суспільну повістку, — сказала Матвієнко. — Природою так закладено, що саме жінки більшою мірою відчувають відповідальність за життя дітей, свою сім'ю і близьких. Я точно впевнена, що світ уже втомився від брутальної чоловічої політики. Я вірю, що зараз настає ера м'якої сили, де особлива роль буде у жінок, які більш схильні до компромісів, дипломатії, прийняття рішень".

Матвієнко закликала жінок активніше пробувати свої сили в конкурсі "Лідери Росії". При цьому зазначила, що жінкам, які стають керівниками, варто зберігати жіночність, ні під кого не підлаштовуватися, щоби не втратити себе.

    Реклама на dsnews.ua