• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

МКС намагається уникнути зіткнення із супутником компанії SpaceX

Реклама на dsnews.ua

BRICSat-2 — комунікаційний експериментальний супутник, який був виведений на орбіту ракетою компанії SpaceX Falcon Heavy в 2019 році

Про це йдеться в повідомленні Роскосмосу в суботу, 12 вересня, передає "ДС".

"У понеділок, 14 вересня 2020 року, в 2:23 за московським часом прогнозується зближення Міжнародної космічної станції з американським супутником BRICSat-2, що перетворився в так званий" космічне сміття ", — йдеться в повідомленні.

За даними Роскосмосу, фахівці підтверджують необхідність маневру ухилення станції від небезпечного предмета, оцінивши ймовірність цієї події.

"Маневр ухилення може бути запланований в період з 00:00 до 01:00 за московським часом 14 вересня 2020 року. Фахівці держкорпорації" Роскосмос "продовжують моніторинг даної ситуації", — додали в корпорації.

BRICSat-2 — комунікаційний експериментальний супутник (кубсат), оператором якого були ВМС США, був виведений на орбіту в 2019 році ракетою компанії SpaceX Falcon Heavy.

У Роскосмосі заявили, що "неодноразово звертали увагу партнерів на нові загрози в космічному просторі, які виникають у зв'язку зі створенням низькоорбітальних супутникових угруповань, і пропонує виробити необхідний регламент взаємодії".

Нагадаємо, компанія Ілона Маска SpaceX 3 вересня провела успішне випробування корабля Starship, який планується використовувати для польотів на Марс.

    Реклама на dsnews.ua