• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Московський суд злякався авторитету директора української бібліотеки і продовжив їй арешт

Реклама на dsnews.ua
Запобіжний захід у вигляді домашнього арешту Наталії Шаріної продовжено до 28 квітня

Пресненський суд Москви продовжив сьогодні, 27 січня, на три місяці термін домашнього арешту директора Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної, обвинуваченої в порушення національної ненависті і ворожнечі. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на ТАСС.

Як повідомляється, таким чином, суд задовольнив клопотання слідства.

"Суд постановив задовольнити клопотання слідства і продовжити щодо Шаріної запобіжний захід у вигляді домашнього арешту до 28 квітня", - оголосила рішення суддя.

Як наголошується, в ході засідання слідчий повідомив, що у справі необхідно отримати результати культурологічної, лінгвістичної та психологічної експертиз, а також допитати свідків. На думку слідства, залишаючись на свободі, Шаріна може створити штучні докази своєї невинності, наприклад, чинити тиск на свідків, які є її підлеглими.

У свою чергу, захист просив змінити запобіжний захід або незалежно від прийнятого рішення, дозволити Шаріної щоденні прогулянки і спілкуватися по телефону з адвокатами.

Читайте також:

Нагадаємо, 28 жовтня 2015 року в Бібліотеці української літератури пройшли обшуки, а потім її директор Наталія Шаріна була затримана, а 31 жовтня пізніше Таганський суд Москви обрав їй запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Стосовно неї було порушено справу за статтею 282 КК РФ (збудження національної ненависті і ворожнечі, а також приниження людської гідності).

    Реклама на dsnews.ua