• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Чоловік - як Путін: Собчак розговорилася про свого чоловіка

Реклама на dsnews.ua
Телеведуча і кандидат в президенти Росії Ксенія Собчак заявила, що її чоловік Максим Віторган у сім'ї веде себе жорстко, як глава Російської Федерації Володимир Путін

Про це вона розповіла Стрічці.ру, передає "ДС".

"Я страшно боюся свого чоловіка. Не знаю, як він зміг цього досягти. Все саме відбувається. В принципі, він не жорсткий, при цьому я переживаю, що роблю щось не так, завжди обережно з них звертаюся. Звичайно, це дуже смішно: у свідомості більшості я глава сім'ї, а мій чоловік - зовсім м'яка людина, підкаблучник. Але це взагалі не так! Всі, хто близько зі мною спілкуються, знають: ми живемо так, як хоче Максим", - стверджує Собчак.

За словами телеведучої, в сім'ї Віторган веде себе, "як Путін".

"З сином я спілкуюся як з дорослим. Максим теж. Мені, звичайно, хочеться його обійняти, посюсюкати, але я тримаюся, не дозволяю собі цього. Не знаю, ким він стане, дуже постараюся не робити вибір за нього. Сподіваюся, що йому не доведеться йти в президенти. Хоча це не мені вирішувати, у нас в родині демократія. Вірніше, конкретно у мене з сином демократія, а чоловік - як Путін", - поділилася Ксенія.

При цьому вона все одно любить свого чоловіка і приймає всі його недоліки.

"І люблю Максима, і приймаю його з усіма недоліками. Хоча він у мене допитливим буває, починає задавати масу допоміжних запитань - і це дуже важко. Відповіді не завжди є", - стверджує телеведуча.

    Реклама на dsnews.ua