• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Нагнали жаху. Чому гнів Пекіна через санкції проти покупця "Мотор Січ" перебільшений

Китайський покупець "Мотор Січі" є, очевидно, банкрутом. І до нього у китайського правосуддя накопичилося чимало питань

мотор Січ
Усі компанії і приватні особи, які опинилися під введеними Україною санкціями, пов'язані з інвестиціями і придбанням "Мотор Січ"/mil.in.ua
Реклама на dsnews.ua

Пропонуємо вашій увазі статтю Пей Ю, журналіста фінансового видання з КНР "Сіна", яка проливає світло на особливості ведення бізнесу покупцем підприємства "Мотор Січ". Зокрема, на темні схеми, що спричинили переслідування з боку китайської Феміди. Після прочитання цього матеріалу сумнівів у правомірності санкції проти цього інвестора практично не залишається. Пекін при нагоді, безумовно, скористається цією історією в спробі натиснути на Київ і отримати якісь преференції, але ситуація дуже далека від однозначної.

Якби не згадка в санкційних списках США і України, то навіть в Китаї мало хто знав би, що це за компанія Beijing Tianjiao Aviation Industry Investment Corporation (далі іменована Tianjiao Airlines). Але тепер в країнах Європи і Америки назва Tianjiao Airlines вже не так незнайома (мабуть, ця популярність змусила компанію змінити ім'я: тепер вона називається Genghis Khan Airlines, але сайт залишився колишнім, tianjiao-air.com. Крім того, згадується і інша назва, Skyrizon — прим. "ДС")

У кінці січня 2021 р. президент України Зеленський підписав санкційний наказ, що наклав санкції на чотири компанії і три фізичні особи з Китаю, включаючи Tianjiao Airlines. У середині січня 2021 р. авіакомпанія Tianjiao Airlines також була включена урядом США в "Список військових кінцевих користувачів" (з формулюванням, що спроби компанії придбати і локалізувати іноземні військові технології являють собою серйозну загрозу національній безпеці та інтересам зовнішньої політики США — прим. "ДС"). Tianjiao Airlines — інвестор провідної української двигунобудівної компанії світового рівня.

За цим стоїть гравець на ім'я Ван Цзін. Ван Цзін є основним акціонером Tianjiao Airlines і фактично контролює її. Відповідно до цього списку санкцій постановою йому буде заборонений в'їзд в Україну. Компанія Tianjiao, а також група Xinwei, яку він теж контролює, виявилися в скрутному становищі і в Китаї. Чим закінчиться для Ван історія з "Мотор Січ"?

Чому компанію внесли до санкційного списку

14 січня 2021 р. Бюро промисловості та безпеки міністерства торгівлі США опублікувало оновлений список військових кінцевих користувачів (MEU), в якому з'явилася нічим не примітна китайська компанія Skyrizon. Кореспондент China Business Daily з'ясував, що Skyrizon — це Tianjiao Airlines, і ця компанія не на слуху навіть у Китаї.

Однак через пару тижнів, коли Зеленський підписав указ про санкції і авіакомпанія Tianjiao знову опинилася в подібному списку, це змусило задуматися про важливість підприємства, що фінансується Китаєм. Компанія, про яку навіть не чули в авіаційній галузі, знову і знову опинялася під санкціями і вносилася в чорні списки. Чому?

Реклама на dsnews.ua

Tianjiao Aviation є інвестором "Мотор Січ". Експерт авіаційної галузі повідомив журналістам, що це українська компанія, яка виробляє двигуни, її технологічний рівень знаходиться на світовому рівні. Найбільш просунуті типи двигунів виробництва "Мотор Січ" у свій час в основному поставлялися для російських літаків.

Погіршення відносин між Росією і Україною позначилося на постачанні продукції "Мотор Січ" у Росію, а показники компанії посипалися. В результаті в 2016 р. компанія Tianjiao Aviation, що фінансується Китаєм, придбала 65% акцій "Мотор Січ" і стала основним акціонером підприємства, що виробляє авіадвигуни.

Протягом багатьох років проєктування та виробництво двигунів є областю концентрації зусиль китайського авіапрому. У цивільному двигунобудуванні дослідження вже привели до розробки двигунів на кшталт CJ-1000 та інших моделей. Однак за словами Лю Дася, академіка Китайської інженерної академії, для самостійних досліджень і розробок китайським двигунобудівникам ще належить пройти довгий шлях.

Тому частина китайського капіталу звернула увагу на зарубіжні країни. "Україна успадкувала багато виробничих комплексів з радянських часів і має відносно хороші промислові системи і традиції." Мотор Січ "- типовий приклад", — сказав репортерам високопоставлений представник авіаційної галузі Китаю.

Що таке Tianjiao

Після указу президента України чотири китайські компанії, включаючи Tianjiao Airlines, а також три фізичні особи зіткнуться з різними санкціями на кшталт заморожування активів, обмеження торгівлі, доступу, виведення і збільшення капіталу, а також обмеження торгівлі цінними паперами. В якій якості Tianjiao Airlines фігурує в санкційних списках США і України?

Кілька людей, знайомих з ситуацією, повідомили журналістам, що Tianjiao Airlines є китайською компанією з приватним капіталом. Придбання 65% акцій "Мотор Січ" — чисто комерційна інвестиція.

Tianjiao Airlines тісно пов'язана з приватною інвестиційною групою Xinwei Group. Повна назва Xinwei Group — Beijing Xinwei Technology Group Co., Ltd. Її очолює вже згадуваний Ван Цзін, держатель 97% акцій Tianjiao Airlines. Компанія ця була заснована в жовтні 2014 р., а її рід діяльності позначений як управління промисловими інвестиціями (при цьому в ній всього 19 співробітників, а спроби додзвонитися до головного офісу, вжиті журналістами Reuters, зазнали невдачі. Настільки ж безуспішними були спроби зв'язатися з Beijing Xinwei Technology Group Co. — прим. "ДС").

"Ван Цзін також створював лістингові компанії (ВАТ, чиї акції торгуються на фондовій біржі)", — сказала журналістам людина, яка знайома з ситуацією, але їх рейтинги не вселяють оптимізму. Xinwei Technology призупинив свій лістинг (Шанхайська біржа зняла його акції з торгів після того, як у червні компанія не зуміла погасити свої зобов'язання на 1,5 млрд юанів і була звинувачена в приховуванні відносин з дочірніми компаніями — прим. "ДС").

Очевидно, що акції "Мотор Січ" Ван Цзін купував "на пробу". "Мотор Січ" має високу репутацію як в Росії, так і в європейській авіаційній промисловості — її прозвали "королем двигунів". Двигуни Д-18Т, якими оснащуються російські стратегічні транспортні літаки Ан-124, спроєктовані і виготовлені компанією "Мотор Січ", чиї технології виробництва і якість виконання знаходяться на рівні кращих світових зразків.

У той же час Ван Цзін скористався цим, щоб заснувати компанію Chongqing Strategic Emerging Industry Investment Partnership (партнерство з обмеженою відповідальністю) і створити ТОВ Chongqing Tianjiao Aviation Power Co. У Чунціні була заснована компанія Chongqing Mada Xiqi Tianjiao Aviation Power Co., Ltd.

"Мотор Січ" стала дуже хорошою картою в руках Ван Цзіна. У "Мотор Січ" хороша репутація, і вона має в своєму розпорядженні власні ключові технології і продукти. Тут є, де розвернутися, щоб створити спільне підприємство в Китаї ", — відзначило джерело, що знайоме з ситуацією.

Покупець "Мотор Січ" в облозі

Фактично всі компанії і приватні особи, які опинилися під введеними Україною санкціями, пов'язані з інвестиціями і придбанням "Мотор Січ" і фактично контролюють групу Tianjiao (крім Tianjiao Airlines, в неї входять також Tianjiao Aircraft Holdings Co., Ltd., Hong Kong Tianjiao Holdings Co., Ltd., Xinwei Group).

"Санкції проти Ван Цзіна, включаючи навіть заборону на в'їзд в Україну, мають складну міжнародну політичну підоснову", — сказав чоловік, який знайомий з авіаційною галуззю. Історія з продажем "Мотор Січ" є індикатором змін в міжнародному статусі України та її відносинах із зовнішнім світом. За часів правління Петра Порошенка Національна антимонопольна комісія України провела велике розслідування процесу інвестування Tianjiao Aviation у "Мотор Січ" і скупки її акцій.

Проблеми Ван Цзіна на цьому не закінчуються. У 2020 р. китайський суд тричі притягав до відповідальності Tianjiao Airlines, загальна сума стягнень за цими вердиктами склала близько 302 млн юанів ($47 млн). В інформації про судові справи в Пекіні, Ханчжоу і інших місцях також згадується безліч процесів за участю Tianjiao Airlines. Найбільшим позовом була справа, подана в Пекінський народний суд першої інстанції 4 вересня 2020 р., на суму до 640 млн юанів ($92 млн). Суми ще кількох позовів перевищували 100 млн юанів кожен (в цілому Tianjiao ака Skyrizon за приписами судових інстанцій зобов'язана виплатити різним контрагентам 1,5 млрд юанів ($232 млн), це більше, ніж її капіталізація — прим. "ДС").

Репортер дізнався, що Tianjiao Airlines також передала в заставу акції компаній Du Tao і Wang Jing Банку розвитку Китаю. У той же час Tianyan Check показує, що на даний момент у процесі розгляду знаходяться 14 судових позовів проти Tianjiao Airlines і самого Ван Цзіна. Tianjiao Power Company була внесена в список ненадійних компаній, що опубліковав Верховний народний суд. Рішення про визнання ненадійною було винесено на підставі відмови при наявності можливості виконувати зобов'язання по визначенню діючих юридичних документів, а також того факту, що компанія передала на аутсорсинг систему звітності про власність. (Щодо Ван Цзіна також діють чотири судові рішення, що обмежують витрати як його особисті, так і Tianjiao Aviation Industry Investment Co. Зокрема, згідно з вердиктом від 16 грудня 2020 р., Вану заборонено купувати квитки першого класу на авіаційний і морський транспорт, а також подорожувати швидкісними поїздами. Йому і Skyrizon заборонено купувати або орендувати офіси класу люкс, а також подорожувати з метою відпочинку — прим. "ДС").

Раніше "Мотор Січ" була важливим козирем у руках Ван Цзіна, але що буде, коли українські санкції наберуть чинності?

Кілька днів тому офіційний представник МЗС Ван Веньбінь заявив, що Китай завжди виступав проти односторонніх санкцій іноземних урядів щодо китайських компаній. У той же час влада завжди вимагала, щоб китайські компанії працювали за кордоном на законних підставах.

    Реклама на dsnews.ua