• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

NASA отримало премію "Еммі"

Реклама на dsnews.ua
Премію "Еммі" за кращу оригінальну інтерактивну програму нагороджена Лабораторія реактивного руху (JPL) Національного аерокосмічного агентства США (NASA)

Зокрема, приз вручено за кількамісячну цифрову кампанію JPL про закінчення місії зонда Cassini, передає "ДС" з посиланням на "Громадське".

Інтерактивна кампанія NASA передбачала, постійні оновлення в соцмережах проекту, кілька прямих ефірів на телебаченні та в інтернеті, короткий фільм про завдання місії, кілька 360-градусних відео, в тому числі і перший 360-градусний прямий ефір з центру управління польотами JPL, освітні матеріали і програми для відстеження траєкторії зонда.

Кампанію розпочали 26 квітня 2017 і завершили прямою трансляцією занурення зонда в атмосферу Сатурна 15 вересня 2017.

Орбітальну станцію Cassini, запустили до Сатурну в 1997 році, вона працювала понад 20 років. Коли в зонда стало закінчуватися паливо, команда проекту вирішила завершити його місію, і у вересні 2017 року він увійшов в атмосферу планети.

Нагадаємо, 9 вересня NASA опублікувало 360-градусну панораму Марса під час пилової бурі. Марсохід Curiosity сфотографував панораму 9 серпня, коли перебував на гірському хребті Віри Рубін.

    Реклама на dsnews.ua