• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Індія випробовує назальний спрей проти коронавірусу

Індійська компанія Life Sciences and Technology Center заявила про початок клінічних випробувань створеного нею назального спрею проти COVID-19 під назвою Savlon

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалі Mymahanagar, передає "ДС".

Зокрема, видання пише, що компанія планує розпочати продаж препарату після отримання всіх необхідних дозволів регулювальних органів.

Втім у компанії відмовляються детально розповідати про те, де проводиться клінічне випробування та де здійснюватиметься виробництво після отримання всіх необідних схвалень.

"На цей час ми не можемо поділитися більш детальною інформацією, оскільки клінічні випробування продовжуються", — йдеться в повідомленні.

Втім, вже відомо, що Life Sciences and Technology Center отримала схвалення індійських комітетів та зареєстрована в Реєстрі клінічних випробувань Індії (CTRI).

У компанії заявили, що їх препарат може бути ефективним та безпечним для запобігання інфекції та передачі COVID-19 поряд з вже існуючими ліками.

Як повiдомляла "ДС", Велика Британія стала першою у світі країною, що схвалила ліки "Молнупіравір" проти COVID-19, які можна приймати у домашніх умовах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua