• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Названо офіційну причину смерті Марадони

Реклама на dsnews.ua

Стали відомі офіційні результати розтину, проведеного для встановлення причини смерті легендарного аргентинського футболіста Дієго Марадони

Причиною смерті стала "гостра серцева недостатність у пацієнта з дилатаційною кардіоміопатією, яка призвела до гострого набряку легенів і смерті", інформує "ДС".

Член-фахівець аргентинського кардіологічного фонду Хуан Пабло Костабель пояснив, що "при дилатаційній кардіоміопатії серце збільшується і не може нормально скорочуватися".

"Набряк легенів — це форма гострої серцевої недостатності. У легенях накопичується кров, яка не може правильно перекачуватися серцем. Таким чином, легені не можуть працювати належним чином, а пацієнт відчуває гостру задишку. У такому випадку смерть не настає в лічені хвилини, як при серцевому нападі або аритмії, які можуть призвести до швидкої зупинки дихання", — цитує його слова аргентинське видання infobae.com.

За словами Костабеля, в такій ситуації пацієнт не може ігнорувати відчуття задишки, а отже "хронологія подій повинна говорити про пацієнта, який скаржиться на проблеми з диханням".

Як писала "ДС", церемонію прощання з Дієго Марадоною, яка відбувалася в Буенос-Айресі, довелося достроково перервати через масштабні сутички з поліцією.

Легендарний аргентинський футболіст помер у віці 60 років 25 листопада. Президент Аргентини оголосив три дні національного трауру, щоб вшанувати пам’ять "найкращого футболіста у світі та людини, яка зробила аргентинців безмірно щасливими". 

    Реклама на dsnews.ua