• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Не треба засуджувати Білорусь за проведення параду під час пандемії, - Лукашенко

Реклама на dsnews.ua
Президент Білорусі Олександр Лукашенко просить не засуджувати країну за проведення параду в День перемоги, незважаючи на пандемію коронавирусной інфекції у світі

Про це білоруський лідер заявив на військовому параді 9 травня, передає "ДС" з посиланням на сайт Белта.

"Навіть думка змінити традиціям, які ось вже 75 років прославляють історію Великого Подвигу переможців, для нас неприпустима.

Але в цьому обезумевшем, втратив орієнтири світі знайдуться люди, які засуджують нас за місце і час проведення цього священного дійства. Хочу їм сказати по-людськи: не поспішайте робити висновки, а тим більше засуджувати нас - спадкоємців Перемоги, білорусів. Ми просто не могли інакше...", - каже Лукашенко.

"І нехай в цьому році військовий парад у Мінську стане єдиним на пострадянському просторі, він пройде на честь усіх радянських воїнів, які визволили світ від нацизму", - додав Лукашенко.

У військовому параді в Мінську в честь 75-ї річниці перемоги СРСР у Великій Вітчизняній війні брало участь більше 3 тисяч військовослужбовців і понад 150 одиниць техніки. Над столицею Білорусі пролетіли понад 40 літаків і вертольотів.

    Реклама на dsnews.ua