• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Не по-братськи. Які країни були проти включення українського питання в порядок денний ГА ООН

Реклама на dsnews.ua
Білорусь, Казахстан і Вірменія опинилися серед тих країн, які проголосували проти включення до порядку денного 74-ї сесії Генасамблеї ООН пункту про ситуацію на Донбасі і в Криму

Про це свідчать результати голосування на табло, оприлюднені заступником міністра закордонних справ України Сергієм Кислицею, передає "ДС".

"Сьогодні в Нью-Йорку проти збереження в порядку денному наступної ГА ООН пункту про ситуацію на окупованих територіях України проголосували "братні" країни: Білорусь, Бірма, Болівія, Бурунді, Венесуела, Вірменія, Зімбабве, Іран, Казахстан, КНДР, Куба, Лаос, Нікарагуа, РФ, Сербія, Сирія, Філіппіни", - написав Кислиця в Twitter.

В цілому, незважаючи на протидію, резолюція була прийнята зі значною перевагою: 65 держав "за", 17 - "проти".

Це не вперше, коли згадані три країни пострадянського простору голосують у Генасамблеї ООН синхронно з РФ проти українських ініціатив.

Нагадаємо, напередодні, 16 вересня, 74-ї сесії Генеральної асамблеї ООН до порядку денного включений окремий пункт, що стосується тимчасово окупованих територій України - Криму і Донбасу, що полегшить винесення на розгляд відповідних резолюцій. Вперше такий пункт був включений до порядку денного попередньої сесією, в минулому році.

74-а сесія Генасамблеї ООН почне свою роботу вже сьогодні, 17 вересня.

    Реклама на dsnews.ua