• USD 36.6
  • EUR 39.9
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Не поспішайте її ховати. Як Меркель буде йти красиво

Меркель зробила майже неможливе: впоралася з кризою, не відступивши від гуманних цінностей Заходу і не розваливши ЄС
Реклама на dsnews.ua

Російські мрії про те, що Меркель піде, а політична криза в Німеччині пошириться на весь Євросоюз, не виправдалися. Ангела Меркель залишиться в кріслі канцлера. Санкції проти Росії продовжені. Євросоюз не розвалиться, а навпаки, буде реформовано і укріплений. Процес реформування згуртує його.

Великі зусилля і марні сподівання

Російські пропагандисти напророкували політичну смерть Ангели Меркель ще за півтора року до виборів. Полювання на канцлерін Кремль відкрив після того, як Меркель, разом з президентом Франції Оландом, виступила ініціатором введення Євросоюзом антиросійських санкцій у відповідь на окупацію Росією Криму і вторгнення на Донбас.

Не обмежуючись пророцтвами, росіяни повели проти Меркель повномасштабну інформаційну війну. Їм було на кого опертися: істотну частину населення Німеччини сьогодні складають люди з радянською ментальністю. Одних тільки вихідців з колишнього СРСР там живе близько 5 млн, до них також можна додати не менше половини населення колишньої НДР. Всі ці люди погано пристосовані до нових умов життя, налаштовані критично до всього, що їх оточує, в силу чого уразливі для неорадянської пропаганди, якою оперує Росія.

А Німеччина разом з Францією - ключова країна Євросоюзу, дестабілізація якої неминуче відгукнеться на всьому ЄС. Це зробило політичну систему ФРН і особисто Меркель пріоритетними цілями Кремля.

Російська пропаганда і тролі в соцмережах використовували потік біженців з Сирії. Доречно нагадати, що цей потік був породжений самою Росією: не менше 85% загиблих в Сирії цивільних осіб було знищено карателями Башара Асада і їх російськими союзниками, ще до 5% - ИГИЛ, з яким Росія картинно "боролася", здаючи йому зброю під виглядом "трофеїв", озброюючи через родинні терористичні організації і поставляючи живу силу з Чечні. Одночасно росіяни знищували з повітря повстанців, що протистоять Асаду, а в потік біженців засилали агентів спецслужб - майбутніх вербувальників терористів і організаторів деструктивних акцій в ЄС. Ці деталі російських спецоперацій не становлять таємниці, вони задокументовані і доступні у відкритих джерелах.

У відповідь Меркель зробила майже неможливе: впоралася з кризою, не відступивши від гуманних цінностей Заходу і не розваливши ЄС. Їй вдалося наполягти на розподіл мігрантів по всій території Євросоюзу, запобігши катастрофу в його південній частині; домовитися з Ердоганом про створення на турецько-сирійському кордоні таборів для біженців; посилити міграційне законодавство Німеччини: ввести мораторій на возз'єднання сімей, замінити фінансові виплати для біженців продуктової допомогою і прискорити процедуру депортації. Але питання вирішувалося довго, і багато німці не помітили і не оцінили успіху канцлерін.

Реклама на dsnews.ua

Вплив припливу біженців було порівняти з ефектом від російської пропаганди, підкріпленої терактами, в яких також простежувався російський слід. Найгучнішою з них став теракт на різдвяному базарі в Берліні увечері 19 грудня 2016 року. Не гребували росіяни і вигаданими історіями, на кшталт "зґвалтованої дівчинки Лізи", рідної сестри "розп'ятого хлопчика в трусиках". Незважаючи на викриття, ця пропаганда викликала відгук у пострадянській частини населення, яка була готова повірити будь-якого негативу, не перевіряючи його достовірності. Ці люди в основному і забезпечили електоральний успіх "Альтернативи для Німеччини" (АдГ).

Позначилася і втому виборців від 12-річного перебування Меркель у влади. За такий термін будь-який політик приймає і невдалі, і вдалі, але непопулярні рішення, що неминуче позначається на рівні його підтримки. У підсумку вибори завершилися складно: ХДС/ХСС і СДПН, що входили в минулому Бундестазі до складу правлячої коаліції, отримали 246 і 153 мандата з 709. З одного боку, це давало їм у сумі упевнену більшість в 56%. З іншого, було найгіршим результатом з 1949 року. Крім того, нове видання "Великої коаліції" було небажано. Між ХДС/ХСС і СДПН накопичилися протиріччя, а компроміси погрожували подальшим зниженням популярності обох партій. І якщо ХДС/ХСС, яка набрала майже 35%, неминуче виявлялася старшим партнером у будь правлячої коаліції, то СДПН воліла б піти в опозицію на чотири роки. Перебування СДПН в опозиції вибивало з обойми і посіла третє місце АдГ (94 місця, 13%), роблячи її другий за величиною опозиційною партією. Це принципово важливо, оскільки найбільша опозиційна партія, згідно із законодавством, отримує в Бундестазі ряд переваг. У нову коаліцію, ймовірно, повинні були увійти ХДС/ХСС, Вільна Демократична партія (Вдп) і Зелені. Але переговори зайшли в глухий кут. І в Росії почалося радість: Меркель йде.

Це радість цікаво й саме по собі: саморазоблачение російської агресивності і ненависті до Заходу вилилося в ретро-форми, відтворивши всі радянські штампи середини 50-х років минулого століття. Втім, російська публіка це ковтала цілком справно. Виникла тільки одна невелика складність: Меркель не пішла. І не думає йти.

Чому Меркель залишається?

Незважаючи на деяке зниження рейтингів, Меркель як і раніше - найпопулярніший політик в Німеччині, а ХДС/ХСС лідирує в електоральних перевагах німців. Другий за популярністю, але з сильним відставанням від Меркель - лідер СДПН Мартін Шульц, а СДПН - друга за популярністю партія після ХДС/ХСС, і теж з великим відривом. І небажаність в стратегічній перспективі відновлення союзу між ХДС/ХСС і СДПН не означає його принципової неможливості. Мартін Шульц вже оголосив про початок попередніх консультацій з блоком ХДС/ХСС щодо формування уряду з 14 січня 2018 року.

Якщо навіть нове видання коаліції ХДС/ХСС - СДПН не відбудеться, це теж не означає позачергових виборів. Їх сьогодні в Німеччині не хоче ніхто, за винятком хіба що АдГ і Лівих, які бажають подальшої розгойдування ситуації і мають у сумі 161 мандат (23%). Але їм не під силу блокувати роботу Бундестагу і уряду, навіть якщо вони будуть діяти спільно. Таким чином, можливо і "уряд меншості", з представників одного тільки блоку ХДС/ХСС, і з СДПН формально знаходиться в опозиції, а за фактом - в тіньовий коаліції з правлячої партії, і підтримує більшу частину її рішень. А для підтримки того, що виявиться неприйнятним для СДПН, ХДС/ХСС зможе укладати ситуативні угоди з Вдп і Зеленими. Можливо, така, трохи хитка, але ефективна конфігурація влади була б найкращим рішенням у ситуації, що склалася. У будь-якому випадку ХДС/ХСС буде або на чолі правлячої коаліції - небудь правлячим меншістю. А Меркель в будь-якому з двох варіантів залишається канцлером.

Політичний курс теж не змінюється

Зокрема, позиція ФРН щодо антиросійських санкцій, незважаючи на всі внутрішньополітичні труднощі, залишилася незмінною. Санкційний режим був передбачувано продовжений на саміті ЄС 14-15 грудня. Як зазначив президент Європейської Ради Дональд Туск, всі 28 держав-членів були єдині, коли мова зайшла про продовження санкцій для Росії. "Це був перший раз, коли ми вирішили це питання без будь-яких суперечок і дискусій", - підкреслив Туск.

Політична неясність у Берліні не допоможе Кремлю і просуванні важливого для нього "Північного потоку-2". Проти нього виступає цілий ряд країн ЄС, а деяка поступливість Меркель в цьому питанні була, ймовірно, поступкою соціал-демократам, колишній лідер яких, Герхард Шредер, який перейшов на службу Кремля, формально очолює цей проект. Але нічого реального ця поступка Росії не принесе. Меркель тактичних вигідно затягувати питання, щоб мати козир в торзі з СДПН, а, крім Німеччини, є, наприклад, Данія, яка різко проти.

Нарешті, у СДПН є питання більшої пріоритетності, ніж бізнес її колишнього лідера: реформа охорони здоров'я, роботизація економіки та її соціальні наслідки, прийом біженців, розподіл бюджетного профіциту. Іншими словами, Росія і відносини з нею, як я вже писав, що не входять в число пріоритетів ні німецької, ні загальноєвропейської політики, і не є в ній позитивними темами навіть другого-третього ряду. В РФ йде трохи більше 1,5% німецького експорту - навіть такі країни, як Бельгія і Чехія, купують у німців вдвічі більше.

Інвестиційна привабливість Росії низька. Ніякої "втоми від санкцій" німецький бізнес, за винятком окремих фірм, не відчуває, оскільки для абсолютної більшості експортних компаній мова йде про зубожілому третьестепенном ринку. Але як тільки Росія починає намагатися впливати на ЄС, діючи своїми звичайними методами диверсій і спецоперацій, вона негайно виходить на перший план в сфері європейських інтересів. Але вже в суто негативному сенсі - як загроза, яку потрібно ізолювати і нейтралізувати.

Перспективи

Зараз Ангелі Меркель 63, до кінця четвертого терміну їй буде 67. П'ятий термін можливий, але під питанням. Шостий - малоймовірний. У будь-якому випадку, Меркель пора подумати про гарному догляді і про підготовку наступника. Саме цим вона, ймовірно, і займеться, в числі іншого, в найближчі чотири роки.

З наступником ясності поки немає. А ось контури красивого та масштабного проекту, що завершує кар'єру канцлерін, вже видно: президент Франції Еммануель Макрон і Ангела Меркель мають намір до березня наступного року узгодити реформу ЄС. Про це вони заявили 15 грудня після саміту ЄС в Брюсселі, того самого, на якому були продовжені антиросійські санкції.

Програма реформ, автором якої виступає Макрон, а співавтором, після узгоджень, стане Меркель, передбачає створення спільного бюджету ЄС для спільних інвестицій і забезпечення стабільності у період криз, а також запровадження посади міністра фінансів і парламентського нагляду на європейському рівні. Джерелом наповнення загального бюджету повинен стати єдиний податок на фінансові операції, який вже існує у Франції та Великобританії, а також оподаткування великих інтернет-компаній, які змусять платити податки там, де вони працюють, а не де зареєстровані.

Крім того, до початку 2020-х, тобто як раз до закінчення четвертого терміну Меркель, передбачається створити спільні європейські сили швидкого реагування, оборонний бюджет, військову доктрину і підрозділи цивільної оборони. Безсумнівно, Росія і її політика останніх років багато в чому зумовили появу цієї частини плану. Планується створити і загальноєвропейське агентство з надання притулку. Що стосується Німеччини, то Макрон пропонує їй "нове партнерство" вже всередині ЄС, головна мета якого повністю інтегрувати ринки обох країн до 2024 року. Меркель позитивно оцінила запропонований Макроном план реформ, додавши, що його деталі ще потрібно обговорювати. Але незалежно від того, яким буде скоректований і узгоджений план, реформа ЄС позначить нову мету, і буде сприяти консолідації німецького суспільства, подолання євроскептицизму і відновлення балансу німецької політичної системи, з витісненням в маргінес як вкрай правих, так і вкрай лівих.

Якщо Меркель завершить свій термін, вибивши з парламенту пропутінську "Альтернативу" і потіснивши настільки ж пропутінських Лівих, надавши нове дихання європейського проекту, і закріпивши в ньому провідну роль нового франко-германського союзу - це буде тріумфальний догляд. І є велика ймовірність того, що їй це вдасться.

Труднощі і ризики

Тут можна виділити три групи: внутрішньополітичні труднощі Німеччини, труднощі ЄС, а також загрози дестабілізації і терористичних атак, головним спонсором і координатором яких є Росія.

Всередині Німеччини Меркель належить обережно маневрувати між невдоволенням громадян, породженим міграційним кризою і нездатністю спецслужб запобігти всі теракти; загрозою розколу в її лавах власної партії, і, нарешті, необхідністю домовлятися з союзниками блоку ХДС/ХСС. Доречно згадати, що АдГ вийшла з ХДС, а в рядах її найближчого союзника, баварської ХСС, у неї теж є прихильники.

Проблема рівня ЄС, крім назрілої реформи, - Брекзит. Судячи з усього, справа йде до м'якого варіанту виходу Британії з ЄС, в якому вона завжди була трохи чужорідним тілом: з одночасним підписанням системи договорів про тісну співпрацю, фактично закріплює "наполовину членство в Євросоюзі. Архітектуру цього "половинного членства" теж належить розробити, включивши її в реформу ЄС в цілому.

Нарешті, нікуди не зникла і Росія з її пропагандою і спонсоруванням тероризму. До того ж у Кремля розширилося лобі в Бундестазі, в особі АдГ і зміцнилися Лівих. Четвертий термін Меркель обіцяє бути складніше всіх трьох попередніх разом узятих. Але він, безсумнівно, буде - а, значить, чергова кремлівська мрія розвіялася, як дим.

    Реклама на dsnews.ua