• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Неконтрольована китайська ракета, яка могла впасти на Азію, приземлилася в Індійському океані (ВІДЕО)

Залишки ракети Long March 5B впали в Індійський океан, а основна її частина була знищена при повторному потраплянні в атмосферу Землі. Раніше передбачалось, що ракета може впасти на територію Азії

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили державні ЗМІ Китаю, передає "ДС" із посиланням на Reuters.

Частини ракети Long March 5B повторно потрапили в атмосферу о 10:24 за пекінським часом (5:24 за Києвом) і приземлилися на місці з координатами 72,47°E, 2,65°N.

Координати вказують точку потрапляння в океан приблизно на південному заході від Індії та Шрі-Ланки.

Переважна більшість уламків ракети згоріла у процесі входу в атмосферу.

Раніше Космічне командування США, яке відстежувало місце знаходження неконтрольованої китайської ракети, заявило, що ракета повторно увійде в атмосферу Землі над Тихим океаном удосвіта 9 травня – о 5:52 ранку за Києвом.

Експерти були впевнені лише у тому, що ракета повторно увійде в атмосферу в межах 51,5 градуса північної і стількох же градусів південної широти від екватора, що охоплює території на північ до Середньої Азії та на південь до Нової Зеландії. Аерокосмічна корпорація, яка також відстежувала непередбачуваний обʼєкт, прогнозувала, що вона знову увійде по цьому маршруту десь між Південно-Східною Європою і серединою Тихого океану.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua