• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

"Ненадійний партнер": Британія закликає ЄС бойкотувати "Північний потік-2"

Міністерка закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс закликала Європейський Союз нівелювати залежність від Росії у постачанні газу, заблокувавши сертифікацію газопроводу "Північний потік-2"

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила британська Sunday Telegraph, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Це (газопровід. — ред.) ризикує підірвати європейську безпеку, дозволивши Росії посилити контроль над тими країнами, які покладаються на її газ, незважаючи на пандемію, що нагадує нам про важливість наявності різноманітних ланцюжків поставок, щоб уникнути стратегічної залежності від ненадійних партнерів", — заявила Трасс виданню.

Вона зазначила: "У цей критичний час ми повинні поглиблювати наші інвестиційні та торговельні зв'язки з країнами, які дотримуються правил і дозволяють процвітати вільній ринковій економіці. Ми не можемо і ніколи не надаватимемо допомоги тим, хто хоче підірвати свободу і демократію".

10 вересня "Газпром" офіційно повідомив про повне завершення будівництва "Північного потоку-2". Для реалізації проекту через протидію з боку його противників знадобилося на 1,5 року більше, ніж було заплановано. 

Нагадаємо, напередодні начальник штабу оборони Великої Британії заявив про великий ризик війни з Росією і що нинішні відносини між Російською Федерацією та рештою світу викликають більшу тривогу, ніж у часи холодної війни.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua