• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Нетаньяху запропонував об'єднатися своєму головному супернику Ганцю

Реклама на dsnews.ua
Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху закликав свого головного суперника на виборах екс-генерала Бенні Ганца разом створити широку правлячу коаліцію

Заяву глава партії "Лікуд" Нетаньяху зробив після того, як другі через рік парламентські вибори, які пройшли в країні на цьому тижні, завершилися без явного переможця, передає "ДС" з посиланням на The Guardian.

Ганц поки ніяк не відреагував на пропозицію свого суперника, виступ лідера партії "Сині та білі" очікується пізніше 19 вересня.

Минулі вибори відобразили послаблену позицію Нетаньяху, чия права партія за останній час перенесла кілька невдач, в тому числі під час створення коаліції у попередньому парламенті.

"Під час виборчої кампанії я закликав до створення правого уряду, але, на мій жаль, результати виборів показують, що це неможливо. Бенні, ми повинні створити уряд широкого єдності. Нація очікує, що ми обидва продемонструємо від відповідальності і продовжимо співпрацю", - заявив четвер, 19 вересня Нетаньяху.

До цього, Ганц заявляв, що сподівається на "хороше, бажане уряд єдності". Але він також виключав можливість об'єднання з "Лікуд", поки на чолі партії буде Нетаньяху. Свою позицію Ганц виправдовував тим, що Нетаньяху загрожують звинувачення в корупції, які сам прем'єр-міністр заперечує.

Варто підкреслити, що за результатами підрахунку майже всіх голосів, партія "Сині та білі" забрала 33 місце в 120-метсном парламенті Ізраїлю, а "Лікуд" - 31 місце.

    Реклама на dsnews.ua