• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Нідерланди ініціюють нову справу проти РФ щодо авіакатастрофи MH17, — ЗМІ

Нідерланди мають намір ініціювати новий судовий розгляд щодо Росії у справі про катастрофу малайзійського "Боїнга" по лінії Міжнародної організації цивільної авіації ICAO

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні нідерландського телеканалу RTL, передає "ДС".

Джерела телеканалу вважають цей розгляд багатообіцяючим. Нідерланди мають намір довести, що Росія порушила Чиказьку Конвенцію про міжнародну цивільну авіацію 1944 року.

Відповідно до неї "кожна держава повинна утримуватися від застосування зброї проти цивільних літаків" і "життя людей на борту" не повинно наражатися на небезпеку.

"Якщо ICAO визнає, що Росія винна, це посилить тиск на Москву з питання визнання відповідальності або може бути підставою для іншого судового процесу", — зазначає телеканал.

Остаточне рішення щодо нового розгляду має ухвалити новий кабінет міністрів, формування кого триває. Не виключено, що до процесу приєднається Австралія, громадяни якої загинули в катастрофі.

Як писала "ДС", Російська Федерація прагне залякати адвокатів родичів загиблих в авіакатастрофі літака рейсу MH17, збитого російськими бойовиками в небі над Донбасом. Нідерландські правоохоронці запропонували їм захист.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua