• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Нідерланди призупиняють використання вакцини AstraZeneca

Нідерланди призупиняють використання вакцини компанії AstraZeneca проти COVID-19 щонайменше до 28 березня як запобіжний захід

Влада країни чекатиме на результати розслідування від Європейського агентства лікарських засобів
Влада країни чекатиме на результати розслідування від Європейського агентства лікарських засобів
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні уряду Нідерландів, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ґрунтуючись на новій інформації, Голландське управління лікарських засобів (CBG) радить призупинити введення коронавірусної вакцини AstraZeneca як запобіжний захід. Було ухвалене рішення не використовувати AstraZeneca протягом наступних двох тижнів (до неділі 28 березня)", — зазначається у повідомленні.

Влада країни чекатиме на результати розслідування від Європейського агентства лікарських засобів.

Як писала "ДС", 11 березня Данія призупинила вакцинацію від COVID-19 препаратом компанії AstraZeneca через випадки утворення тромбів після щеплень. У Норвегії госпіталізували з тромбами трьох медиків, які були ним вакциновані. В Ірландії Національний консультативний комітет з імунізації також рекомендував призупинити щеплення цим препаратом.

В Європейському агентстві з лікарських засобів натомість заявили, що вакцина AstraZeneca не сприяє утворенню тромбів, і використання препарату можна продовжувати.

У ВООЗ також запевняють, що користь вакцини AstraZeneca перевищує негативні дані про неї, тому використання рекомендується продовжити.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua