• USD 40.5
  • EUR 43.9
  • GBP 51.5

Нова Зеландія допомогла Росії виграти перший матч у Кубку конфедерацій

Збірна Росії з рахунком 2:0 обіграла збірну Нової Зеландії в матчі відкриття Кубка конфедерацій

Гра пройшла на стадіоні "Санкт-Петербург Арена", інформує "ДС" з посиланням на РИА Новости.

Перший гол турніру виявився автоголом - на 31-й хвилині, після удару російського півзахисника Дениса Глушакова, м'яч потрапив у штангу, після чого кілька гравців новозеландської команди намагалися його вибити, а Глушаков - добити у ворота. Спочатку на офіційному сайті ФІФА автором м'яча був вказаний Глушаков, але незабаром гол переписали на новозеландського захисника Майкла Боксолла.

Після цього ще один гол у ворота Нової Зеландії забив на 69-й хвилині Федір Смолов.

Як повідомляла "ДС", з 17 червня по 2 липня в Росії пройде Кубок Конфедерацій - турнір, який традиційно проводиться за рік до початку чемпіонату світу і в якому беруть участь збірна країни-господарки майбутнього мундіалю, діючий чемпіон світу та чемпіони континентів.