• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Новий прем'єр Молдови навідріз відмовився йти

Реклама на dsnews.ua
Павло Філіп заявив, що його відставка загрожує соціальним кризою і невиплатами зарплат

Прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп, минулого тижня прийняв присягу на тлі масштабних протестів, відмовився залишати свій пост на вимогу опозиції, передає "ДС" з посиланням на ВВС.

Філіп заявив, що у політичної еліти Молдови в умовах багатомісячного кризи влади і економічних проблем просто не залишилося б часу на повноцінні вибори, якщо б він покинув свій пост.

"Якщо б сьогодні ми пішли у відставку, парламенту дали три місяці на формування нового кабінету. Це означає, що протягом чотирьох місяців політики боролися б за місце в уряді. Ситуація була чревата глибокою економічною і соціальною кризою. Цілком можливо, що в Молдові на чотири місяці перестали платити зарплату", - сказав Він в інтерв'ю виданню.

Говорячи про вуличних протестах - опозиція після присяги Філіпа погрожувала, зокрема, блокувати дороги - прем'єр сказав, що уряд буде протистояти маніфестантах на вулиці.

"Дороги ми розблокуємо. Всі дії протестувальників, які будуть йти врозріз із законом, будуть каратися. Якщо протестувальники перейдуть межу і почнеться насильство, уряд буде реагувати в рамках закону", - сказав Філіп.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", уряд Павела Філіпа прийняв присягу вночі. В попередній день демонстранти, які виступали проти нового кабінету міністрів, прорвалися в парламент.

    Реклама на dsnews.ua