• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Олімпіада-2020 повинна відбутися, незважаючи на коронавірус

Реклама на dsnews.ua
Міжнародний олімпійський комітет не планує на даний момент перенесення Олімпійських ігор 2020 року, які повинні пройти в Токіо

На даний момент розіграно 57% олімпійських квот, інші ліцензії будуть розіграні пізніше після спільних консультацій з міжнародними федераціями, йдеться в заяві організації, інформує "ДС".

До початку Ігор залишається більше чотирьох місяців, і на цьому етапі МОК не бачить необхідності приймати якісь радикальні рішення. Також МОК закликав всіх спортсменів продовжувати підготовку до Ігор у Токіо-2020.

Зазначимо, кваліфікаційних змагань на Олімпіаду знаходиться під загрозою - турніри по всьому світу скасовуються через коронавіруса.

Днями у Греції запалили Олімпійський вогонь. Церемонія через пандемію пройшла без глядачів. Передача олімпійського вогню в Афінах також пройде без глядачів. Олімпіада в Токіо повинна пройти з 24 липня по 9 серпня.

Раніше "ДС" повідомляла, що президент США Дональд Трамп закликав скасувати Олімпійські ігри в Токіо до наступного року у зв'язку з поширенням коронавіруса Covid-19.

    Реклама на dsnews.ua