• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

Олланд констатував надзвичайне положення в економіці Франції

Реклама на dsnews.ua
Соціальна сфера теж страждає разом з економікою

У Франції економіка і соціальна сфера перебувають у стані надзвичайного стану. Таку заяву зробив президент країни Франсуа Олланд, виступаючи на зустрічі з керівниками підприємств в Парижі, повідомляє "ДС" з посиланням на ТАСС.

"З-за терористичної загрози в минулому році ми змушені були запровадити в країні режим надзвичайного стану, проте в умовах світового безладу і невизначеної економічної кон'юнктури доречно говорити і про надзвичайний стан в економіці та соціальній сфері. Зайнятість - самий значимий питання після безпеку французьких громадян", - заявив Олланд.

За словами Олланда, зараз світ переживає "гігантські зміни, масштаби яких всі повинні усвідомити". "Сходять нові економічні держави, що стрімко розвивається цифрова економіка, нам доведеться переосмислити нашу економічну і соціальну модель", - підкреслив він.

При цьому президент Франції повідомив, що уряд має намір у терміновому порядку направити €2 млрд для боротьби з безробіттям. Серед іншого частину цих грошей буде спрямована на професійну перепідготовку 500 тис. безробітних.

"Ці кошти підуть на підготовку кадрів і на те, що пов'язано з дотаціями. Ці 2 млрд будуть профінансовані без справляння будь-яких додаткових зборів, іншими словами, ці гроші підуть із зекономлених коштів", - пообіцяв Олланд.

Крім того, президент Франції пообіцяв знизити для роботодавців рівень обов'язкових соціальних відрахувань і виділити малим підприємствам субвенції для створення нових робочих місць.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", 13 листопада 2015 року в Парижі відбулася серія терактів, в результаті яких 129 осіб загинули, кількість постраждалих складає 352 людини, 99 з них знаходяться в критичному стані. Теракти були організовані трьома групами терористів.

    Реклама на dsnews.ua