• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Отруєння Навального: РФ вводить проти Німеччини і Франції санкції у відповідь

Реклама на dsnews.ua

Росія вводить санкції у відповідь проти представників керівних структур Німеччини і Франції через ситуацію з отруєнням російського опоозіціонера Олексія Навального отрутою класу "Новачок"

Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, передає "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Вони (санкції, — ред.) вже прийняті. Про це ми скоро повідомимо нашим німецьким і французьким колегам. Ці санкції будуть проти керівних співробітників апаратів керівників ФРН і Франції", — сказав він.

При цьому Лавров зазначив, що Росія не може виключати версії про отруєння Навального бойовою отруйною речовиною або на території Німеччини, або в літаку, який доставив його до берлінської клініки Charite.

Нагадаємо, 2 вересня 2020 року німецька влада офіційно заявила, що російський опозиціонер Олексій Навальний був отруєний отрутою класу "Новачок". Версія отруєння підтвердилася, хоча російська сторона всіляко заперечувала наявність в організмі політика небезпечних речовин.

Франція і Німеччина заявляли, що запропонують європейським партнерам ввести санкції проти співробітників ГРУ РФ у зв'язку з отруєнням Навального.

Як писала "ДС", 15 жовтня Євросоюз затвердив санкції проти шести російських високопоставлених чиновників і однієї юридичної особи в зв'язку з отруєнням опозиціонера Олексія Навального бойовою нервово-паралітичним речовиною "Новачок".

Великобританія також оголосила, що вводить візові санкції і заморожує рахунки тих, хто відповідальний за отруєння Навального.

    Реклама на dsnews.ua