• USD 29.3
  • EUR 30.5
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Отруєння Скрипалів: США почекають з новими санкціями проти РФ

Реклама на dsnews.ua
Сполучені Штати поки не будуть розширювати санкції проти Росії у зв'язку з застосуванням їй хімічної зброї на території Британії

Про це повідомила заступник держсекретаря США з контролю над озброєннями і міжнародної безпеки Андреа Томпсон, інформує "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Ми зробили аналіз санкцій. Ми їх підготували. Я б поступилася (прерогативу говорити на цей рахунок - "ДС") президентові (США Дональду Трампу - "ДС") і держсекретареві (Майку Помпео - "ДС"). Моя відповідь полягав би в тому, що мова йде про частини більш великої стратегії відносно Росії", - сказала заступник глави американського зовнішньополітичного відомства, виступаючи на слуханнях у комітеті з закордонних справ Сенату Конгресу США.

При цьому вона нагадала, що американська адміністрація в кінці серпня 2018 року вже ввела перший пакет санкцій відносно Росії по справі Скрипалів". Юридичною підставою для цього послужив американський закон про контроль над хімічною і біологічною зброєю і заборону його застосування від 1991 року. Американські влади поклали на Росію відповідальність за інцидент зі Скрипалями, зазначила Томпсон.

Сенатор Роберт Менендес (демократ від штату Нью-Джерсі) кілька разів закликав її і керівництво адміністрації США ввести і другий пакет санкцій.

"Сенатор, ми надзвичайно рішуче, гучно й активно тиснули на Росію з-за її жахливої атаки на Скрипалів у Солсбері <...>", - стверджувала у зв'язку з цим заступник держсекретаря.

    Реклама на dsnews.ua